Nasza oferta - Bogracz czyli kociołek węgierski, kociołki, palenisko, no i zupa BOGRACZ
Czego używasz do smażenia ?

Nasza oferta

W ofercie naszej znajdziecie Państwo szeroki asortyment kociołków, kotłów, patelni ogniskowych oraz praktycznych palenisk pochodzących od producenta z Węgier. Jakość tych produktów, potwierdza rzesza zadowolonych klientów.

Kociołki, jak również cały pozostały asortyment, wykonywane są technologią sprawdzoną przez lata.

Blacha użyta do ich produkcji jest odpowiednio gruba i dobrana w taki sposób aby w sposób szczególny rozprowadzać ciepło po naczyniu.

Emalia którą pokryte są kociołki, ma specjalne właściwości, krańcowo różne od emalii którą spotykamy na naszych krajowych naczyniach. Bez problemu wytrzymuje działanie płomieni jak również żar ogniska. Jednocześnie jest trwała i łatwa w czyszczeniu.

Stal nierdzewna używana do produkcji oferowanych przez nas wyrobów jest standardu INOX, który gwarantuje jej odpowiednie parametry, tak podczas pracy w gastronomii, jak podczas codziennego użytku.

Miedź z której wykonane są kociołki jest wysokiej klasy. Nie ma tutaj mowy o pokrywaniu miedzią innego metalu. Kociołki wykonane z tego metalu to ozdoba stołu, przepięknie rozpraszają światło, tworząc wspaniałą atmosferę.

Zapraszamy do przejrzenia się naszej ofercie i dołączenia do grona osób gotujących w plenerze …